Ranking bukmacherów 2019 – najlepsi bukmacherzy w Polsce

Ranking bukmacherów 2019 – najlepsi bukmacherzy w Polsce

Zapoznaj się z najlepszymi bukmacherami internetowymi. Zobacz ranking bukmacherów online 2019 i wybierz dla siebie najkorzystniej! Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce – graj bezpiecznie. 

Ranking bukmacherów 2019

Powstał na podstawie analiz zakładów bukmacherskich umieszczonych na liście. W poniższym rankingu znajdują się tylko najlepsi bukmacherzy internetowi w Polsce. Nasz zespół prowadził porównania z bukmacherami na podstawie: bonusów na start i promocji, oferty na zakłady sportowe, procesu rejestracji, wpłat i wypłat oraz atrakcyjności strony internetowej.

Ranking legalnych bukmacherów Bukmachersko.pl PAŹDZIERNIK 2019  

Min. depozyt:

brak

Ocena:

10

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Ocena:

9.8

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Ocena:

9.7

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

 Ekskluzywny kod rejestracyjny: 1140PLN
rejestracja bez dowodu
Ocena:

9.6

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Kod rejestracyjny: 1500PLN
rejestracja bez dowodu

Ocena:

9.5

Powyższe zestawienie najlepszych bukmacherów w rankingu jest składową ocen wziętą ze wszystkich kryteriów, które zostaną przedstawione poniżej. Wszyscy bukmacherzy online zostali subiektywnie ocenieni przez zespół Bukmachersko. Z naszym ocenami można się oczywiście nie zgadzać, nasze propozycje są jednak formułowane na podstawie wieloletniego doświadczenia z zakładami bukmacherskimi w internecie.
WAŻNE: Wszystkie oferty zamieszczone w rankingu bukmacherów są bonusami specjalnymi, dostępnymi tylko z kodami promocyjnymi dla użytkowników Bukmachersko! Jedna z najważniejszych kwestii to legalność najlepszych bukmacherów przedstawionych w rankingu bukmacherów. Mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami i tylko takich polecamy naszym użytkownikom. Jest to dla Was pewność obstawiania bezpiecznego i zgodnego z prawem.

Ranking bukmacherów i ich bonusów

Na wstępie należy podkreślić, iż najlepsi bukmacherzy niekoniecznie posiadają najwyższe bonusy na start. Wynika to z tego, że najwyższy bonus nierówna się najlepszy. W rankingu bukmacherów i ich bonusów wzięliśmy również pod uwagę warunki obrotów, przystępność w otrzymaniu bonusu powitalnego i jego rodzaj.

 

Ranking bonusów
1. Totolotek 1120 PLN na start i 25 PLN freebet bez depozytu – oferta tylko z kodem: 1145PLN
2. Fortuna 1000 PLN od depozytu, 20 PLN freebet i zakład bez ryzyka 120 PLN – z kodem: 1140PLN
3. LV BET bonus do równowartości 1500 PLN + 20 PLN freebet z kodem: 1500PLN
4. Milenium 760 PLN na start + 10 PLN zakład bez ryzyka – oferta tylko z kodem: 760

 

Jak można zauważyć w powyższej tabeli bonusów w rankingu najlepszych bukmacherów, pierwszej pozycji nie zajmuje bukmacher z najwyższym bonusem powitalnym.

Dlaczego według nas promocja Totolotka jest najkorzystniejsza w rankingu bukmacherów?

1. Totolotek proponuje bonus powitalny do 1120 PLN oraz freebet w wysokości 25 PLN. Najważniejsze jest jednak to, że bonus otrzymujemy od razu, zaraz po pierwszej wpłacie. Tak więc oprócz założenia konta i wpłaty pierwszego depozytu nie musi spełnić żadnych warunków, by otrzymać bonus. Jak wypłacić otrzymany bonus? Tu również warunki są dogodne. Wystarczy obrócić trzykrotnie depozytem i bonusem po kursie minimalnym 2.0. Przy maksymalnej wpłacie otrzymujemy więc dodatkowe 1120 PLN na obstawianie. Jeśli natomiast chodzi o freebet 25 PLN, czyli darmowy zakład to sprawa wygląda jeszcze prościej. Podczas rejestracji należy wpisać odpowiedni kod rejestracji (1145PLN), a zaraz po zweryfikowaniu konta bonusowe środki pojawią się w depozycie. Aby wykorzystać 25 PLN w bonusie należy zagrać kupon, który zawiera pozycję z kursem minimalnym 1.50. Ranking bukmacherów i ich bonusów otwiera więc Totolotek!

2. Fortuna to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów, a w naszym rankingu najlepszych bukmacherów zajmuje drugie miejsce.

We współpracy z Fortuną mamy specjalną ofertę dla graczy. Składa się na nią bonus od depozytu do 1000 PLN, bez depozytu 20 PLN w formach FKP oraz zakład bez ryzyka do 120 PLN.

Aby uzyskać więcej informacji trzeba odwiedzić stronę Fortuny, klikając w poniższy baner:

3. LV BET z najwyższym bonusem powitalnym na rynku na miejscu trzecim! Bonus tego bukmachera wynosi aż do 1500 PLN. Nie otrzymujemy jednak dodatkowych środków „do ręki” tylko w postaci mnożnika AKO. Aby skorzystać z bonusu należy stworzyć kupon z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2.50. Załóżmy, że wpłaciliśmy 1000 PLN, maksymalna kwota do jakiej otrzymujemy bonus. Promocję wykorzystujemy na stworzony kupon z AKO 2.50. Nasz kupon wygląda więc następująco:Ranking bukmacherów - LVBET i ich bonusTrochę skomplikowane.. tak, domyślamy się. Dlatego LV BET mimo teoretycznie najwyższego bonusu na start, zajmuje trzecie miejsce w rankingu.Ten bukmacher online posiada jednak też prostą promocję powitalną. Jest to darmowy zakład w wysokości 20 PLN. Wystarczy się zarejestrować i już!

4. Bukmacher Milenium zajmuje czwartą pozycję w tej kategorii rankingu bukmacherów. W przypadku środków od depozytu oferują aż 760 PLN bonusu, który podlega 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 2.0. Używając kodu promocyjnego (760) uzyskasz dodatkowe 20 PLN po dokonaniu wpłaty co najmniej 50 PLN.

Najlepsi bukmacherzy i oferta na zakłady sportowe

Oferta na zakłady sportowe jest być może najważniejszym czynnikiem określającym jakość bukmachera. Otóż nawet najlepszy bonus powitalny na rynku nie zrekompensuje użytkownikowi braku atrakcyjnych zdarzeń do obstawienia. W Polsce sportem wiodącym jest oczywiście piłka nożna. Każde zakłady umieszczone w rankingach bukmacherskich posiadają szeroką ofertę piłkarską aż do III i nawet IV polskiej ligi. Obstawianie czołowych lig europejskich jak Premier League, Bundesliga, LaLiga czy Ligue 1 również stoi na wysokim poziomie.Ciężko tak naprawdę wyłonić lidera jeśli chodzi o zakłady sportowe, bo każdy gracz ma inne wymagania w tej kwestii. LV BET ma np. jedną z lepszych ofert na sporty walki, forBET i Fortuna przodują w piłce nożnej, a Totolotek posiada rozwiniętą ofertę w zakładach niestandardowych. Dlatego za kluczowe kryterium przy ocenie bukmacherów w tej kategorii wzięliśmy kursy na dane zdarzenia. Tym sposobem udało nam się ułożyć czterech wymienionych bukmacherów w najlepszym rankingu.

Oferta na zakłady sportowe i kursy

 

Ranking wg oferty na zakłady sportowe
1. Totolotek 1120 PLN na start i 25 PLN freebet bez depozytu – oferta tylko z kodem: 1145PLN
2. Fortuna 1000 PLN od depozytu, 20 PLN freebet i zakład bez ryzyka 120 PLN – z kodem: 1140PLN
3. LV BET bonus do równowartości 1500 PLN + 20 PLN freebet z kodem: 1500PLN
4. Milenium 760 PLN na start + 10 PLN zakład bez ryzyka – oferta tylko z kodem: 760

Wynik w rankingu bukmacherów jest odzwierciedleniem zbadania kursów tych samych zdarzeń u czterech różnych zakładów bukmacherskich online. Próba sprawdzonych zakładów wyniosła 1000.

Promocje okolicznościowe w rankingu najlepszych bukmacherów

Bukmacherzy starają się ściągać do siebie jak największą ilość graczy, wabiąc ich bonusami powitalnymi. Cechą najlepszego bukmachera jest jednak umiejętność zaproponowania promocji swoim, stałym użytkownikom. W rankingu bukmacherów wzięliśmy również pod uwagę promocje okolicznościowe, które mają za zadanie zatrzymać graczy w danych zakładach bukmacherskich online.

1. Totolotek – w naszym rankingu bukmacherów promocji okolicznościowych na pierwszym miejscu występują te zakłady bukmacherskie. Wynika to z ewidentnie najlepszej promocji na rynku skierowanej do stałych użytkowników.

Praktycznie grając na telefonach komórkowych obstawiamy bez podatku! Aby mieć wyższą wygraną,należy zagrać kupon na telefonie komórkowym zawierający minimum 3 zdarzenia, a kurs każdego nie może być niższy niż 1,30. Wymagane jest także minimalne AKO 2,50. Stawka zakładu musi wynosić nie mniej niż 20 PLN.

2. LV BET i zwrot stawki w tasiemcach. Znowu nie weszła ostatnia pozycja? Często to słyszymy. Promocja LV BET w rankingu najlepszych bukmacherów zajmuje drugie. Przy kuponie zawierający 5+ pozycji i sytuacji, w której nie wchodzi jedna z nich, otrzymujemy zwrot stawki do 50 PLN. Minimalna stawka podlegająca zwrotowi to 20 PLN.LVBET - Bezpieczny kupon3. Klub Fortuny. Jest to oferta długoterminowa, ale przy odpowiednim zaangażowaniu i wyborze tego bukmachera na dłużej jak najbardziej opłacalna. Gracze zbierają punkty, które mogą wymieniać za nagrody. Nie są to kubki czy długopisy, ale dla przykładu podwojenie wpłaconego depozytu!Fortuna - Klub Plus4. forBET pozwala grać bez podatku, ale tylko w jednym dniu tygodnia. Każdy wygrany kupon w środy, zawierający minimum trzy pozycje i kurs 2.0 jest zwalniany z 12% procentowego podatku. Oznacza to powiększanie każdej wygranej, w określonych warunkach, o 12%.

Proces rejestracji u najlepszych bukmacherów

W rankingu bukmacherów kwestia rejestracji również zasługuje na oddzielny akapit. Skomplikowane procesy rejestracyjne to zmora dla graczy i całe szczęście większość zakładów bukmacherskich online posiada już bardzo proste i szybkie formularze służące do zakładania kont. Wszyscy bukmacherzy w rankingu mają bardzo dobrze skonstruowane procesy rejestracyjne i są jak najbardziej zrozumiałe.

Standardem jest oczywiście dwustronne przeskanowanie dowodu osobistego oraz podania formy płatności do wpłat i wypłat. W tym punkcie nie ma sensu klasyfikować bukmacherów od 1 do 4 ponieważ u wszystkich można zarejestrować się bezpiecznie i bez problemów.

Ważne: Legalni bukmacherzy zapewniają ochronę danych osobowych i bezpieczeństwo.

Strony internetowe bukmacherów w rankingu

Przejrzysta witryna zakładów bukmacherskich online to klucz do sukcesu dla każdego bukmachera. Doskonale rozumiemy, że jeśli strona jest chaotyczna, niespójna graficznie a przede wszystkim mało przejrzysta to odechciewa się tam obstawiać. Na szczęście w obecnej dobie wszyscy bukmacherzy inwestują w najlepsze layouty. Ranking bukmacherów to jednak miejsce, w którym sklasyfikowaliśmy, którzy bukmacherzy online mają najlepsze strony internetowe.

1. Fortuna to pokaz nowoczesnego layoutu i dobrze pomyślanej strony. Czasami jednak można się pogubić i momentami robi się chaotycznie.

2. Totolotkowi posiada prosty i intuicyjny układ strony. Jednak wykazuje też oznaki archaiczności.

3. LV BET z nowoczesnym layoutem, dobrze skonstruowanym menu głównym i szybko ładującą się stroną klasyfikuje się na trzecim miejscu. 

4. Layout bukmachera Milenium nie sprawia graczowi trudności w poruszaniu się po stronie . Jednak kolorystyka przeglądu oferty mogłaby być lepsza.

Metody wpłat i wypłat w rankingu bukmacherów

Środki, które chcemy wpłacić do depozytu, docelowo będziemy chcieli wypłacić na swoje konto bankowe. Każdy gracz chce przecież wygrywać. Ranking bukmacherów online nie mógł zapomnieć o sklasyfikowaniu metod wpłat i wypłat u najlepszych zakładów bukmacherskich internetowych.

1. Totolotek – sprawne wpłaty i wypłaty, największa ilość metod: Dotpay, Skrill, Paysafecard, Tpay

2. LV BET – gorszy czas wpłat i wypłat od Totolotka, dlatego drugie miejsce: Dotpay, Skrill, Przelewy24, Tpay, Paymenticon

3. forBET – szybka obsługa wpłat i wypłat: PayU, Dotpay

4. Fortuna – szybko i sprawnie, ale tylko PayU

Ranking bukmacherów może zachęcać do wyboru najlepszej firmy oferującej zakłady sportowe, ale należy pamiętać o zagrożeniu, które niesie ze sobą obstawianie, czyli uzależnieniu. Legalnie można typować tylko w podmiotach z licencją z Ministerstwa Finansów, czyli zakładach bukmacherskich, które przedstawiamy na portalu Bukmachersko.