Ranking bukmacherów 2018 – najlepsi bukmacherzy w Polsce

Zapoznaj się z najlepszymi bukmacherami internetowymi. Zobacz ranking bukmacherów online 2018 i wybierz dla siebie najkorzystniej! Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce – graj bezpiecznie.

Ranking bukmacherów 2018

Powstał na podstawie analiz zakładów bukmacherskich umieszczonych na liście. W poniższym rankingu znajdują się tylko najlepsi bukmacherzy internetowi w Polsce. Nasz zespół prowadził porównania z bukmacherami na podstawie: bonusów na start i promocji, oferty na zakłady sportowe, procesu rejestracji, wpłat i wypłat oraz atrakcyjności strony internetowej.

Powyższe zestawienie najlepszych bukmacherów w rankingu jest składową ocen wziętą ze wszystkich kryteriów, które zostaną przedstawione poniżej. Wszyscy bukmacherzy online zostali subiektywnie ocenieni przez zespół Bukmachersko. Z naszym ocenami można się oczywiście nie zgadzać, nasze propozycje są jednak formułowane na podstawie wieloletniego doświadczenia z zakładami bukmacherskimi w internecie.
WAŻNE: Wszystkie oferty zamieszczone w rankingu są bonusami specjalnymi, dostępnymi tylko z kodami promocyjnymi dla użytkowników Bukmachersko! Jedna z najważniejszych kwestii to legalność najlepszych bukmacherów przedstawionych w rankingu. Mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami i tylko takich polecamy naszym użytkownikom. Jest to dla Was pewność obstawiania bezpiecznego i zgodnego z prawem.

Ranking bukmacherów i ich bonusów

Na wstępie należy podkreślić, iż najlepsi bukmacherzy niekoniecznie posiadają najwyższe bonusy na start. Wynika to z tego, że najwyższy bonus nierówna się najlepszy. W rankingu bukmacherów i ich bonusów wzięliśmy również pod uwagę warunki obrotów, przystępność w otrzymaniu bonusu powitalnego i jego rodzaj.

 

Ranking bonusów
1. Totolotek
2. forBET
3. LV BET
4. Fortuna

 

Jak można zauważyć w powyższej tabeli bonusów w rankingu najlepszych bukmacherów, pierwszej pozycji nie zajmuje bukmacher z najwyższym bonusem powitalnym.

Dlaczego według nas promocja Totolotka jest najkorzystniejsza w rankingu bukmacherów?

 1. Totolotek proponuje bonus powitalny do wysokości 545 PLN oraz freebet w wysokości 25 PLN. Najważniejsze jest jednak to, że bonus otrzymujemy od razu, zaraz po pierwszej wpłacie. Tak więc oprócz założenia konta i wpłaty pierwszego depozytu nie musi spełnić żadnych warunków, by otrzymać bonus. Jak wypłacić otrzymany bonus? Tu również warunki są dogodne. Wystarczy obrócić trzykrotnie depozytem i bonusem po kursie minimalnym 2.0. Przy maksymalnej wpłacie otrzymujemy więc dodatkowe 545 PLN na obstawianie.

Jeśli natomiast chodzi o freebet 25 PLN, czyli darmowy zakład to sprawa wygląda jeszcze prościej. Podczas rejestracji należy wpisać odpowiedni kod rejestracji (Z545), a zaraz po zweryfikowaniu konta bonusowe środki pojawią się w depozycie. Aby wykorzystać 25 PLN w bonusie należy zagrać kupon, który zawiera pozycję z kursem minimalnym 1.50. Ranking bukmacherów i ich bonusów otwiera więc Totolotek!

baner totolotek odbierz bonus

 1. forBET z bonusem aż do 650 PLN na drugim miejscu w rankingu bukmacherów i ich bonusów! Dlaczego? Tutaj kwota jest o 150 PLN wyższa niż w przypadku Totolotka, ale bonusu nie otrzymamy od razu. Spokojnie, warunki i tak są bardzo proste i korzystne. Po rejestracji należy jednokrotnie obrócić wpłaconym depozytem w ciągu 14 dni od przelania środków. Następnie wystarczy wysłać maila do forBET, po wysłaniu wiadomości bonus powitalny zostanie przyznany w ciągu 48H.

 

Jeśli chodzi o wypłatę bonusu to należy nim obrócić ośmiokrotnie przy kursie minimalnym 2.0 w ciągu 30 dni, by można przelać go na swoje konto bankowe. Należy więc bardzo ostrożnie dysponować budżetem podczas obracania dodatkowymi środkami i potraktować je, jako dodatkowy bonus na obstawianie. Najlepsi bukmacherzy w Polsce to również świetne bonusy powitalne. Czas na miejsce trzecie i czwarte w rankingu bukmacherów i ich bonusów!

 1. LV BET z najwyższym bonusem powitalnym na rynku na miejscu trzecim! Bonus tego bukmachera wynosi aż do 1000 PLN. Nie otrzymujemy jednak dodatkowych środków „do ręki” tylko w postaci mnożnika AKO. Aby skorzystać z bonusu należy stworzyć kupon z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2.50. Załóżmy, że wpłaciliśmy 1000 PLN, maksymalna kwota do jakiej otrzymujemy bonus. Promocję wykorzystujemy na stworzony kupon z AKO 2.50. Nasz kupon wygląda więc następująco:

Trochę skomplikowane.. tak, domyślamy się. Dlatego LV BET mimo teoretycznie najwyższego bonusu na start, zajmuje trzecie miejsce w rankingu.

Ten bukmacher online posiada jednak też prostą promocję powitalną. Jest to darmowy zakład w wysokości 20 PLN. Wystarczy się zarejestrować i już!

 1. Fortuna to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów, jednak w naszym rankingu najlepszych bukmacherów zajmuje czwarte miejsce.

We współpracy z Fortuną mamy specjalną ofertę dla graczy. Ze względu na nowe wymogi nie możemy przedstawić jej tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji trzeba odwiedzić stronę Fortuny, klikając w poniższy baner:

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy i oferta na zakłady sportowe

Oferta na zakłady sportowe jest być może najważniejszym czynnikiem określającym jakość bukmachera. Otóż nawet najlepszy bonus powitalny na rynku nie zrekompensuje użytkownikowi braku atrakcyjnych zdarzeń do obstawienia. W Polsce sportem wiodącym jest oczywiście piłka nożna. Każde zakłady umieszczone w rankingach bukmacherskich posiadają szeroką ofertę piłkarską aż do III i nawet IV polskiej ligi. Obstawianie czołowych lig europejskich jak Premier League, Bundesliga, LaLiga czy Ligue 1 również stoi na wysokim poziomie.

Ciężko tak naprawdę wyłonić lidera jeśli chodzi o zakłady sportowe bo każdy gracz ma inne wymagania w tej kwestii. LV BET ma np. jedną z lepszych ofert na sporty walki, forBET i Fortuna przodują w piłce nożnej, a Totolotek posiada rozwiniętą ofertę w zakładach niestandardowych. Dlatego za kluczowe kryterium przy ocenie bukmacherów w tej kategorii wzięliśmy kursy na dane zdarzenia. Tym sposobem udało nam się ułożyć czterech wymienionych bukmacherów w najlepszym rankingu.

Oferta na zakłady sportowe i kursy

 

Ranking wg oferty na zakłady sportowe
1. Totolotek 
2. Fortuna
3. LV BET
4. forBET

Wynik w rankingu bukmacherów jest odzwierciedleniem zbadania kursów tych samych zdarzeń u czterech różnych zakładów bukmacherskich online. Próba sprawdzonych zakładów wyniosła 1000.

Promocje okolicznościowe w rankingu najlepszych bukmacherów

Bukmacherzy starają się ściągać do siebie jak największą ilość graczy, wabiąc ich bonusami powitalnymi. Cechą najlepszego bukmachera jest jednak umiejętność zaproponowania promocji swoim, stałym użytkownikom. W rankingu bukmacherów wzięliśmy również pod uwagę promocje okolicznościowe, które mają za zadanie zatrzymać graczy w danych zakładach bukmacherskich online.

 1. forBET – w naszym rankingu bukmacherów promocji okolicznościowych na pierwszym miejscu występują te zakłady bukmacherskie. Wynika to z ewidentnie najlepszej promocji na rynku skierowanej do stałych użytkowników.

Każdy wygrany kupon w środy, zawierający minimum trzy pozycje i kurs 2.0 jest zwalniany z 12% procentowego podatku. Oznacza to powiększanie każdej wygranej, w określonych warunkach, o 12%. Niesamowicie korzystna promocja!

 1. LV BET i zwrot stawki w tasiemcach. Znowu nie weszła ostatnia pozycja? Często to słyszymy. Promocja LV BET w rankingu najlepszych bukmacherów zajmuje drugie. Przy kuponie zawierający 5+ pozycji i sytuacji, w której nie wchodzi jedna z nich, otrzymujemy zwrot stawki do 50 PLN. Minimalna stawka podlegająca zwrotowi to 20 PLN.LVBET - Bezpieczny kupon
 2. Klub Fortuny. Jest to oferta długoterminowa, ale przy odpowiednim zaangażowaniu i wyborze tego bukmachera na dłużej jak najbardziej opłacalna. Gracze zbierają punkty, które mogą wymieniać za nagrody. Nie są to kubki czy długopisy, ale dla przykładu podwojenie wpłaconego depozytu!Fortuna - Klub Plus
 1. Totolotek chce, by gracze „Grali Grubo”. Ta promocja w rankingu bukmacherów jest na czwartej pozycji ponieważ jest to nieudana kopia propozycji z pierwszego miejsca. Ten bukmacher również proponuje granie bez 12% podatku, ale przy o wiele gorszych warunkach. Zakład musi być wniesiony za minimum 100 PLN, a kupony są obejmowane promocją tylko w piątki.

Proces rejestracji u najlepszych bukmacherów

W rankingu bukmacherów kwestia rejestracji również zasługuje na oddzielny akapit. Skomplikowane procesy rejestracyjne to zmora dla graczy i całe szczęście większość zakładów bukmacherskich online posiada już bardzo proste i szybkie formularze służące do zakładania kont. Wszyscy bukmacherzy w rankingu mają bardzo dobrze skonstruowane procesy rejestracyjne i są jak najbardziej zrozumiałe.

Standardem jest oczywiście dwustronne przeskanowanie dowodu osobistego oraz podania formy płatności do wpłat i wypłat. W tym punkcie nie ma sensu klasyfikować bukmacherów od 1 do 4 ponieważ u wszystkich można zarejestrować się bezpiecznie i bez problemów.

Ważne: Legalni bukmacherzy zapewniają ochronę danych osobowych i bezpieczeństwo.

Strony internetowe bukmacherów w rankingu

Przejrzysta witryna zakładów bukmacherskich online to klucz do sukcesu dla każdego bukmachera. Doskonale rozumiemy, że jeśli strona jest chaotyczna, niespójna graficznie a przede wszystkim mało przejrzysta to odechciewa się tam obstawiać. Na szczęście w obecnej dobie wszyscy bukmacherzy inwestują w najlepsze layouty. Ranking bukmacherów to jednak miejsce, w którym sklasyfikowaliśmy, którzy bukmacherzy online mają najlepsze strony internetowe.

 1. forBET według nas posiada najbardziej intuicyjną i przejrzystą stronę. W rankingu najlepszych bukmacherów został umieszczony na pierwszym miejscu. Granie w tych zakładach bukmacherskich online będzie przyjemnością dla oka!
 2. LV BET z nowoczesnym layoutem, dobrze skonstruowanym menu głównym i szybko ładującą się stroną klasyfikuje się na drugim miejscu.
 3. Fortuna to również pokaz nowoczesnego layoutu i dobrze pomyślanej strony. Czasami jednak można się pogubić i momentami robi się chaotycznie.
 4. Totolotkowi przydałyby się zmiany. Strona nie ma zbyt czytelnych kolorów, wykazuje też oznaki archaiczności.

Metody wpłat i wypłat w rankingu bukmacherów

Środki, które chcemy wpłacić do depozytu, docelowo będziemy chcieli wypłacić na swoje konto bankowe. Każdy gracz chce przecież wygrywać. Ranking bukmacherów online nie mógł zapomnieć o sklasyfikowaniu metod wpłat i wypłat u najlepszych zakładów bukmacherskich internetowych.

 1. Totolotek – sprawne wpłaty i wypłaty, największa ilość metod: Dotpay, Skrill, Paysafecard, Tpay
 2. LV BET – gorszy czas wpłat i wypłat od Totolotka, dlatego drugie miejsce: Dotpay, Skrill, Przelewy24, Tpay, Paymenticon
 3. forBET – szybka obsługa wpłat i wypłat: PayU, Dotpay
 4. Fortuna – szybko i sprawnie, ale tylko PayU
Powyższe zestawienie najlepszych bukmacherów w rankingu jest składową ocen wziętą ze wszystkich kryteriów, które zostaną przedstawione poniżej. Wszyscy bukmacherzy online zostali subiektywnie ocenieni przez zespół Bukmachersko. Z naszym ocenami można się oczywiście nie zgadzać, nasze propozycje są jednak formułowane na podstawie wieloletniego doświadczenia z zakładami bukmacherskimi w internecie.
WAŻNE: Wszystkie oferty zamieszczone w rankingu są bonusami specjalnymi, dostępnymi tylko z kodami promocyjnymi dla użytkowników Bukmachersko! Jedna z najważniejszych kwestii to legalność najlepszych bukmacherów przedstawionych w rankingu. Mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami i tylko takich polecamy naszym użytkownikom. Jest to dla Was pewność obstawiania bezpiecznego i zgodnego z prawem.

Ranking bukmacherów i ich bonusów

Na wstępie należy podkreślić, iż najlepsi bukmacherzy niekoniecznie posiadają najwyższe bonusy na start. Wynika to z tego, że najwyższy bonus nierówna się najlepszy. W rankingu bukmacherów i ich bonusów wzięliśmy również pod uwagę warunki obrotów, przystępność w otrzymaniu bonusu powitalnego i jego rodzaj.

 

Ranking bonusów
1. Totolotek
2. forBET
3. LV BET
4. Fortuna

 

Jak można zauważyć w powyższej tabeli bonusów w rankingu najlepszych bukmacherów, pierwszej pozycji nie zajmuje bukmacher z najwyższym bonusem powitalnym.

Dlaczego według nas promocja Totolotka jest najkorzystniejsza w rankingu bukmacherów?

 1. Totolotek proponuje bonus powitalny do wysokości 520 PLN oraz freebet w wysokości 25 PLN (tylko dla naszych użytkowników, w standardzie jest to 25 PLN). Najważniejsze jest jednak to, że bonus otrzymujemy od razu, zaraz po pierwszej wpłacie. Tak więc oprócz założenia konta i wpłaty pierwszego depozytu nie musi spełnić żadnych warunków, by otrzymać bonus. Jak wypłacić otrzymany bonus? Tu również warunki są dogodne. Wystarczy obrócić trzykrotnie depozytem i bonusem po kursie minimalnym 2.0. Przy maksymalnej wpłacie otrzymujemy więc dodatkowe 520 PLN na obstawianie.

Jeśli natomiast chodzi o freebet 25 PLN, czyli darmowy zakład to sprawa wygląda jeszcze prościej. Podczas rejestracji należy wpisać odpowiedni kod rejestracji, a zaraz po zweryfikowaniu konta bonusowe środki pojawią się w depozycie. Aby wykorzystać 25 PLN w bonusie należy zagrać kupon, który zawiera pozycję z kursem minimalnym 1.50. Ranking bukmacherów i ich bonusów otwiera więc Totolotek!

baner totolotek odbierz bonus

 1. forBET z bonusem aż do 650 PLN na drugim miejscu w rankingu bukmacherów i ich bonusów! Dlaczego? Tutaj kwota jest o 150 PLN wyższa niż w przypadku Totolotka, ale bonusu nie otrzymamy od razu. Spokojnie, warunki i tak są bardzo proste i korzystne. Po rejestracji należy jednokrotnie obrócić wpłaconym depozytem w ciągu 14 dni od przelania środków. Następnie wystarczy wysłać maila do forBET, po wysłaniu wiadomości bonus powitalny zostanie przyznany w ciągu 48H.

 

Jeśli chodzi o wypłatę bonusu to należy nim obrócić ośmiokrotnie przy kursie minimalnym 2.0 w ciągu 30 dni, by można przelać go na swoje konto bankowe. Należy więc bardzo ostrożnie dysponować budżetem podczas obracania dodatkowymi środkami i potraktować je, jako dodatkowy bonus na obstawianie. Najlepsi bukmacherzy w Polsce to również świetne bonusy powitalne. Czas na miejsce trzecie i czwarte w rankingu bukmacherów i ich bonusów!

 1. LV BET z najwyższym bonusem powitalnym na rynku na miejscu trzecim! Bonus tego bukmachera wynosi aż do 1000 PLN. Nie otrzymujemy jednak dodatkowych środków „do ręki” tylko w postaci mnożnika AKO. Aby skorzystać z bonusu należy stworzyć kupon z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym 2.50. Załóżmy, że wpłaciliśmy 1000 PLN, maksymalna kwota do jakiej otrzymujemy bonus. Promocję wykorzystujemy na stworzony kupon z AKO 2.50. Nasz kupon wygląda więc następująco:

Trochę skomplikowane.. tak, domyślamy się. Dlatego LV BET mimo teoretycznie najwyższego bonusu na start, zajmuje trzecie miejsce w rankingu.

Ten bukmacher online posiada jednak też prostą promocję powitalną. Jest to darmowy zakład w wysokości 25 PLN. Wystarczy się zarejestrować i już!

 1. Fortuna to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów

We współpracy z Fortuną mamy specjalną ofertę dla graczy. Ze względu na nowe wymogi nie możemy przedstawić jej tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji trzeba odwiedzić stronę Fortuny, klikając w poniższy baner:

Najlepsi bukmacherzy i oferta na zakłady sportowe

Oferta na zakłady sportowe jest być może najważniejszym czynnikiem określającym jakość bukmachera. Otóż nawet najlepszy bonus powitalny na rynku nie zrekompensuje użytkownikowi braku atrakcyjnych zdarzeń do obstawienia. W Polsce sportem wiodącym jest oczywiście piłka nożna. Każde zakłady umieszczone w rankingach bukmacherskich posiadają szeroką ofertę piłkarską aż do III i nawet IV polskiej ligi. Obstawianie czołowych lig europejskich jak Premier League, Bundesliga, LaLiga czy Ligue 1 również stoi na wysokim poziomie.

Ciężko tak naprawdę wyłonić lidera jeśli chodzi o zakłady sportowe bo każdy gracz ma inne wymagania w tej kwestii. LV BET ma np. jedną z lepszych ofert na sporty walki, forBET i Fortuna przodują w piłce nożnej, a Totolotek posiada rozwiniętą ofertę w zakładach niestandardowych. Dlatego za kluczowe kryterium przy ocenie bukmacherów w tej kategorii wzięliśmy kursy na dane zdarzenia. Tym sposobem udało nam się ułożyć czterech wymienionych bukmacherów w najlepszym rankingu.

Oferta na zakłady sportowe i kursy

 

Ranking wg oferty na zakłady sportowe
1. Totolotek
2. Fortuna 
3. LV BET
4. forBET

Wynik w rankingu bukmacherów jest odzwierciedleniem zbadania kursów tych samych zdarzeń u czterech różnych zakładów bukmacherskich online. Próba sprawdzonych zakładów wyniosła 1000.

Promocje okolicznościowe w rankingu najlepszych bukmacherów

Bukmacherzy starają się ściągać do siebie jak największą ilość graczy, wabiąc ich bonusami powitalnymi. Cechą najlepszego bukmachera jest jednak umiejętność zaproponowania promocji swoim, stałym użytkownikom. W rankingu bukmacherów wzięliśmy również pod uwagę promocje okolicznościowe, które mają za zadanie zatrzymać graczy w danych zakładach bukmacherskich online.

 1. Totolotek chce, by gracze „Grali Grubo”. Ta promocja w rankingu bukmacherów jest na pierwszej pozycji ponieważ proponuje granie bez 12% podatku. Zakład musi być wniesiony za minimum 100 PLN, a kupony są obejmowane promocją tylko w piątki.
 2. LV BET i zwrot stawki w tasiemcach. Znowu nie weszła ostatnia pozycja? Często to słyszymy. Promocja LV BET w rankingu najlepszych bukmacherów zajmuje drugie. Przy kuponie zawierający 5+ pozycji i sytuacji, w której nie wchodzi jedna z nich, otrzymujemy zwrot stawki do 50 PLN. Minimalna stawka podlegająca zwrotowi to 20 PLN.LVBET - Bezpieczny kupon
 3. Klub Fortuny. Jest to oferta długoterminowa, ale przy odpowiednim zaangażowaniu i wyborze tego bukmachera na dłużej jak najbardziej opłacalna. Gracze zbierają punkty, które mogą wymieniać za nagrody. Nie są to kubki czy długopisy, ale dla przykładu podwojenie wpłaconego depozytu!Fortuna - Klub Plus
 4. forBET – Każdy wygrany kupon w środy, zawierający minimum trzy pozycje i kurs 1,4 każdego zdarzenia jest zwalniany z 12% procentowego podatku. Oznacza to powiększanie każdej wygranej, w określonych warunkach, o 12%. Niesamowicie korzystna promocja!

Proces rejestracji u najlepszych bukmacherów

W rankingu bukmacherów kwestia rejestracji również zasługuje na oddzielny akapit. Skomplikowane procesy rejestracyjne to zmora dla graczy i całe szczęście większość zakładów bukmacherskich online posiada już bardzo proste i szybkie formularze służące do zakładania kont. Wszyscy bukmacherzy w rankingu mają bardzo dobrze skonstruowane procesy rejestracyjne i są jak najbardziej zrozumiałe.

Standardem jest oczywiście dwustronne przeskanowanie dowodu osobistego oraz podania formy płatności do wpłat i wypłat. W tym punkcie nie ma sensu klasyfikować bukmacherów od 1 do 4 ponieważ u wszystkich można zarejestrować się bezpiecznie i bez problemów.

Ważne: Legalni bukmacherzy zapewniają ochronę danych osobowych i bezpieczeństwo.

Strony internetowe bukmacherów w rankingu

Przejrzysta witryna zakładów bukmacherskich online to klucz do sukcesu dla każdego bukmachera. Doskonale rozumiemy, że jeśli strona jest chaotyczna, niespójna graficznie a przede wszystkim mało przejrzysta to odechciewa się tam obstawiać. Na szczęście w obecnej dobie wszyscy bukmacherzy inwestują w najlepsze layouty. Ranking bukmacherów to jednak miejsce, w którym sklasyfikowaliśmy, którzy bukmacherzy online mają najlepsze strony internetowe.

 1. forBET według nas posiada najbardziej intuicyjną i przejrzystą stronę. W rankingu najlepszych bukmacherów został umieszczony na pierwszym miejscu. Granie w tych zakładach bukmacherskich online będzie przyjemnością dla oka!
 2. LV BET z nowoczesnym layoutem, dobrze skonstruowanym menu głównym i szybko ładującą się stroną klasyfikuje się na drugim miejscu.
 3. Fortuna to również pokaz nowoczesnego layoutu i dobrze pomyślanej strony. Czasami jednak można się pogubić i momentami robi się chaotycznie.
 4. Totolotkowi przydałyby się zmiany. Strona nie ma zbyt czytelnych kolorów, wykazuje też oznaki archaiczności.

Metody wpłat i wypłat w rankingu bukmacherów

Środki, które chcemy wpłacić do depozytu, docelowo będziemy chcieli wypłacić na swoje konto bankowe. Każdy gracz chce przecież wygrywać. Ranking bukmacherów online nie mógł zapomnieć o sklasyfikowaniu metod wpłat i wypłat u najlepszych zakładów bukmacherskich internetowych.

 1. Totolotek – sprawne wpłaty i wypłaty, największa ilość metod: Dotpay, Skrill, Paysafecard, Tpay
 2. LV BET – gorszy czas wpłat i wypłat od Totolotka, dlatego drugie miejsce: Dotpay, Skrill, Przelewy24, Tpay, Paymenticon
 3. forBET – szybka obsługa wpłat i wypłat: PayU, Dotpay
 4. Fortuna – szybko i sprawnie, ale tylko PayU