Przejrzałem dzisiejszą ofertę bukmacherów na piłkę nożną i wybrałem dwie pozycje, które śmiało mogę polecić. Niskie kursy, ale pozycje, które można sobie dołożyć do kuponów, raczej bez obaw. Ponadto, umieszczam na końcu tekstu najlepsze bonusy bukmacherskie.
Zdarzenie: Lyon – Angers
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 1.45
W obu typach nie będę się za bardzo rozpisywał, bo są to propozycje z jednoznacznym faworytem. W pierwszym zdarzeniu Lyon gra u siebie, jest zespołem lepiej dysponowanym, o wiele bogatszym kadrowo i posiadającym wysokie ambicje w kontekście miejsca na koniec sezonu.
Angers zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i z pewnością będzie walczyć o utrzymanie. Potrafi coś tam zagrać na wyjeździe, prawdopodobny spadkowicz remisował aż pięć razy na obcych stadionach. Jest to jednak słaba drużyna i nie wyobrażam sobie, by miała dzisiaj sprawić problemy Lyonowi.
W pięciu bezpośrednich pojedynkach obu ekip trzy razy lepszy był Olimpique, raz padł remis, a raz wygrało Angers – w 2015 roku.
Zdarzenie: Borussia Dortmund – Wolfsburg
Typ: wygrana gospodarzy
Kurs: 1.40
Kolejne niski kurs z jednoznacznym faworytem. BVB odbyło dobry obóz przygotowawczy, drużyna miała okazję lepiej się zgrać, ale najważniejsze są powroty po kontuzjach. Wyleczyli się Piszczek i Reus – są to więc ogromne wzmocnienia dla formacji defensywnych i ofensywnych. Myślę, że pod wodzą nowego trenera druga połowa sezonu w wykonaniu BVB będzie o wiele lepsza od poprzedniej.
Wolfsbug zaczął nieźle, ale koniec końców gra fatalnie. Wilki zajmują dopiero 14. Miejsce w ligowej tabeli, na stadionie rywali wygrali tylko raz.
Bezpośrednie starcia są zdecydowanie dla gospodarzy dzisiejszego meczu. BVB wygrało 5 na 5 starć z Wolfsburgiem i to kolejne 1:2, 5:1, 1:5, 3:0 oraz 3:0. Są to więc konkretne nokauty i dzisiaj można spodziewać się podobnego rozstrzygnięcia.
Odpowiedz