Bukmacherzy internetowi lista – grudzień 2018

W artykule znajdziesz:

Zobacz oferty bukmacherów internetowych w Polsce. Sprawdź listę z bukmacherami online  i wybierz najlepszego z nich!

Bukmacherzy w Polsce

Bukmacherzy udzielający zakładów wzajemnych w naszym kraju stacjonarnie lub internetowo, muszą posiadać licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów (MF). W liście prezentujemy tylko legalnych bukmacherów.

Najlepsi bukmacherzy online:

Ranking legalnych bukmacherów Bukmachersko.pl GRUDZIEŃ 2018  

fortuna2
Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Ocena:

9.6

LVBet logotyp
Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Ocena:

9.5

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Ocena:

8.0

600x600_gradient
Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Ocena:

7.8

milenium_nowe
Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Ocena:

7.4

Bukmacherzy internetowi lista

Na polskim rynku pozostało tylko siedmiu bukmacherów internetowych (legalnych). Jest to efekt Ustawy Hazardowej z 2017 roku. Jej końcowe postanowienia zablokowały dostęp polskim graczom do internetowych stron bukmacherskich. Ponadto, nawet jeśli użytkownikowi uda się dotrzeć do bukmachera przez zmianę IP, to natrafi na problem z wpłatą i wypłatą środków. Dostawcy płatności tacy jak: Skrill, Neteller czy Przelewy24 blokują wpłaty do nielegalnych bukmacherów.

forBET – jeden z nowszych bukmacherów online (nie posiada punktów stacjonarnych). Prężnie się rozwija i sporo inwestuje w Polski rynek. Jako zachętę dla nowych graczy proponuje bonus powitalny do wysokości 650 PLN. Jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań tego bukmachera jest umożliwienia graczom grania bez podatku przy spełnieniu określonych warunków. Przede wszystkim jest to też licencjonowany bukmacher, granie i korzystanie z usług forBET jest całkowicie bezpieczne i legalne.

Bonus: 1250 PLN od depozytu (łącznie, w trzech bonusach)bonus forbeta

Przeczytaj opinie o bukmacherze forBET

Fortuna – bukmacher z ugruntowaną pozycją na polskim rynku, posiada oczywiście licencję wydaną przez MF. Jest to jeden z najczęściej wybieranych bukmacherów internetowych. Fortuna posiada świetną stronę internetową, co pozytywnie działa na graczy. Dodatkowo aktywnie inwestuje w Polski sport, jest m.in. sponsorem Legii Warszawa. Posiada niemalże 500 punktów stacjonarnych na terenie kraju.

Oferta: Fortuna to bukmacher z jedną z najlepszych ofert na rynku – niestety, z powodu wprowadzenia nowych wymogów, nie możemy na tym etapie przedstawić jej szczegółów oferty. Zapewniamy jednak, że warto przyjrzeć się bliżej temu, co wspólnie przygotowaliśmy dla nowych graczy – aby zdobyć więcej informacji, wystarczy przenieść się na stronę bukmachera, klikając w poniższy baner:


Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. zo.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Przeczytaj opinie o bukmacherze Fortuna

LV BET – posiada zezwolenie zaledwie ponad rok, dokładnie od 13 maja 2016 roku. Bukmachera trzeba wyróżnić za ogromny bonus powitalny, aż do 1500 PLN – jest to najwyższy bonus na start na rynku. Ponadto, jeśli użytkownicy nie chcą wpłacać depozytu żeby sprawdzić ofertę tego bukmachera internetowego, to mogą skorzystać z bonusu w wysokości 20 PLN – za samą rejestrację. LV BET posiada przejrzystą witrynę internetową i kilkanaście punktów stacjonarnych.

Bonus: 1500 PLN + 20 PLN bez depozytu

KOD REJESTRACYJNY: 1500PLN

LvBet bonus

Przeczytaj opinie o bukmacherze LV BET

Totolotek – jeden z najbardziej doświadczonych bukmacherów online na rynku. Świadczy usługi od 1992 roku. Posiada aż 298 punktów stacjonarnych na terenie całej Polski. Bonus powitalny od bukmachera Totolotek to 1111 PLN na start + 25 PLN bez depozytu (oferta tylko z kodem promocyjnym).  Ich strona internetowa nie jest najlepsza, te bukmacher posiada jednak świetną aplikację mobilną.

Bonus: 1111 PLN + 25 PLN bez depozytu

KOD REJESTRACYJNY: 1111PLN

baner totolotek odbierz bonus

Przeczytaj opinie o bukmacherze Totolotek

STS – Start-Typ-Sport to również bukmacher, który działa na polskim rynku od dawna, ale licencję posiada dopiero od 2012 roku. Przyjmuje zakłady w około 416. Punktach stacjonarnych, jest to jeden z największych bukmacherów w Polsce. Proponuje graczom dość ubogą ofertę bonusową ze względu na skomplikowane warunki obrotu.

Bonus: 500 PLN od depozytu

Przeczytaj opinie o bukmacherze STS

Milenium – licencjonowany bukmacher, pozwolenie wydane przez MF w 2012 roku. Millenium posiada 186 punktów stacjonarnych, umożliwia również swoim graczom obstawianie online. Wśród reszty bukmacherów wypada jednak dość blado i oferta online tego bukmachera nie zachwyca. Mimo dość wysokiego bonusu w internecie, jest to raczej firma skierowana na klientów stacjonarnych.

Bonus: 760 PLN od depozytu

Etoto – to bukmacher, który nie do końca jeszcze jest na rynku. Niby posiada licencję, stronę internetową oraz kilkanaście punktów stacjonarnych, ale jego oferta jest bardzo uboga. Aby otrzymać bonus powitalny od etoto należy najpierw obrócić depozytem. Jest to mało zachęcająca propozycja. Pozostaje liczyć, że ten bukmacher się rozkręci, rozszerzy swoją ofertę na zakłady i bonusy.

Bonus: 500 PLN (czterokrotny obrót przed otrzymaniem dodatkowych środków)

Przeczytaj opinie o bukmacherze eToto

Aktualizacja! Do legalnych bukmacherów w Polsce dołączyli:

 • Superbet (działalność stacjonarna)

 • TOTALbet Zakłady Bukmacherskie

 • Cherry Online Polska

 • BetFan

Bukmacherzy bonusy

Wszyscy bukmacherzy proponują bonusy powitalne dla nowych graczy. Jest to tak naprawdę przyjęta norma na rynku i każdy bukmacher online się jej trzyma. Warto korzystać z bonusów bukmacherów, aby zwiększyć swoje początkowe środki. Rejestracja u kilku bukmacherów jest nawet wskazana, można wtedy lepiej sprawdzać wysokość kursów u różnych zakładów bukmacherskich, a przede wszystkim korzystać z bonusów.

Rodzaje bonusów:

 • Powitalny – skierowany tylko dla nowych graczy. Najczęściej występuje w formie podwojonego depozytu do określonej kwoty. Na polskim rynku są to kwoty od 400 PLN (Fortuna) do 1500 PLN (LVBET). Bukmacherzy często proponują również bonus na start w formie freebeta (Totolotek, LVBET), a więc darmowego zakładu. Oprócz tego można spotkać zakład bez ryzyka do określonej kwoty (tylko Fortuna, do 115 PLN).
 • Dla stałych graczy – są to przeróżne promocje związane z konkretnymi spotkaniami, dniami czy innymi okazjami. ForBET podwyższa wygrane o 6% przy spełnieniu określonych warunków, Totolotek premiuje kupony z dużą ilością pozycji itd. Należy na bieżąco śledzić strony bukmacherów, by nie przegapić okazji.

Najlepsi bukmacherzy

Tak naprawdę nie można do końca ocenić, który bukmacher jest najlepszy. Powyższa lista nie jest rankingiem, tylko krótkim opisem bukmacherów. Jest kilka czynników, które należy przeanalizować przed podjęciem decyzji, którego bukmachera online wybrać.

 • Oferta na zakłady sportowe – żaden, nawet najlepszy bonus powitalny nie zadowoli nas z nawiązką jeśli nie będzie można go dobrze wydać. Najważniejszą kwestią przy ocenianiu bukmacherów internetowych jest ich oferta na zakłady sportowe. Musi być jak najszersza, posiadać wiele możliwości i wysokie kursy. Bez tych warunków gra u danego bukmachera nigdy nie będzie przyjemna.
 • Oferta bonusowa – jeśli bukmacher internetowy posiada dobrą ofertę na zakłady sportowe, należy sprawdzić jak wygląda kwestia bonusowa. Wysoki bonus powitalny to zawsze kusząca propozycja dla graczy, należy jednak zwrócić uwagę, którzy bukmacherzy online dostarczają korzystne warunki obrotu. Bo cóż nam po bonusie 5000 PLN (nie ma takiego na rynku – to przykład), jeśli w celu wypłacenia takiej kwoty musielibyśmy nią obrócić powiedzmy 100 razy. Korzystne warunki obrotu u bukmacherów to około 3-4 razy. Oczywiście w celu wypłaty bonusu, a nie jego otrzymania (tak jak w etoto…).
 • Wpłaty/wypłaty – ważne jest żeby bukmacherzy posiadali szybkie i przystępne metody wpłat i wypłat. Im szybciej możemy wpłacić środki, a następnie je wypłacić tym lepiej. Zaletą jest również sytuacja, w której bukmacher daje nam szeroki wybór jeśli chodzi o metody płatności.
 • Promocje okolicznościowebukmacherzy starają się przyciągać jak największą ilość nowych graczy, często zapominają jednak o stałych klientach. Warto zwracać uwagę na to czy u bukmacherów online pojawią się promocje okolicznościowe, skierowanie do graczy posiadających konto.
 • LEGALNI BUKMACHERZY! – właściwie to powinien być punkt pierwszy. Wszyscy muszą pamiętać, że czasy „nielegalnych” bukmacherów minęły. Państwo ograniczyło do nich dostęp i ustaliło wysokie kary za korzystanie z ich usług. Przy wyborze bukmachera należy wybierać tych legalnych.

najlepsi bukmacherzy internetowi infografika

 

Ranking bukmacherów – zobacz jak wypadają Polscy bukmacherzy

Bukmacherzy legalni

1 lipca 2017 roku weszły w życie ostatnie postanowienia najnowszej ustawy hazardowej. Zakłada ona, iż na rynku mogą funkcjonować tylko bukmacherzy internetowi posiadający licencję wydawaną przed Ministerstwo Finansów. Wcześniej taki przepis też oczywiście istniał, jednak w praktyce – nie obowiązywał. Najnowsze ustalenia rządu okazały się skuteczne. Z rynku wycofał się największy bukmacher BET365.

24.03.2017 polscy gracze bet365 otrzymali następującą informację:

„Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.

W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365”

Od tamtego momentu było jasne, że zmiany prawne w Polsce realnie wpłyną na rynek bukmacherów internetowych. Za bet365 poszli też inne znaczące firmy, niektóre nadal toczą bój z ustawą i starają się ją podważyć na arenie europejskiej. Są też bukmacherzy online, którzy nie przestrzegają przepisów i świadczą usługi nielegalnie.

Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce to tylko 7 podmiotów. Wszyscy z nich zostali umieszczeni w naszej liście bukmacherów. Nie polecamy próby grania u zakładów bukmacherskich bez zezwoleń ponieważ wiążę się z to z karami finansowymi, które poniosą nie tylko bukmacherzy, ale również gracze. Kara może wynieść 3 lata pozbawienia wolności, bądź nawet 3 199 680 PLN.

Rejestracja u bukmacherów internetowych

Kiedy gracz decyduje się na obstawianie meczów w stacjonarnych punktach zakładów bukmacherskich, nie musi raczej nawet okazywać dokumentu tożsamości – po prostu wysyła kupon. Jeśli chodzi o bukmacherów online, tutaj trzeba już poświadczyć o swojej tożsamości. Jak wiadomo zakłady wzajemne są dostępne od 18. roku życia. Bukmacherzy muszą weryfikować dane użytkowników, aby niepełnoletni gracze nie mieli dostępu do zakładów. Dwustronny skan dowodu osobistego będzie więc wymagany o każdego, legalnego bukmachera w Polsce.

Dodatkowym warunkiem koniecznym jest wprowadzenie swojego numeru konta, jest to całkowicie bezpieczne. Potrzebne oczywiście dlatego, aby bukmacher wiedział skąd będą dostarczane środki do depozytu, oraz po to, aby wiedział gdzie przelewać wygrane.

Proces rejestracyjny jest bardzo przystępny i nie powinien sprawiać nikomu problemów. Bukmacherzy przeprowadzają weryfikację danych maksymalnie do 48H od ich dostarczenia. Z reguły dzieje się to już do kilku godzin. Jeśli zatem chcecie zdążyć obstawić wybrany zakład, należy założyć konto minimum 3-4h przed zagraniem. Więcej o procesach rejestracyjnych u poszczególnych bukmacherów online można przeczytać w poszczególnych recenzjach buków.

Odpowiedz